loader image
رفتن به محتوا

خدمات من

یا کارهایی که می توانم برایتان انجام دهم :

طراحی UX

طراحی UX

UX مخفف عبارت User Experience به معنای تجربه کاربری می باشد و راحتی کابر و ایجاد رضایت کاربر در کار کردن با سایت را UX می گوییم. در حقیقت حس خوبی را که کاربران از سایت شما میگیرند را UX به آنها منتقل می کند.
اطلاعات بیشتر
طراحی UI

طراحی UI

UI مخفف عبارت User Interface و به معنای رابط کاربری است که به هر چیزی که در صفحه نمایش داده می شود گفته می شود که شامل تصاویر، متن ها، دیاگرام ها، ماژولها، جداول ، ویدئوها و همچنین رنگ و مکان آن ها می باشد. در کل ظاهر یک سایت را ui می نامند.
اطلاعات بیشتر
طراحی واکنشگرا

طراحی واکنشگرا

پس از طراحی UI و UX ، وبسایت برای تمام دستگاه ها و نمایشگرها ( دسکتاپ ، تبلت و موبایل ) بهینه سازی می شود ، برای یک وبسایت کارآمد وجود چنین امکانی بسیار ضروریست. کلیه این مراحل برروی با کمک وردپرس و توسط ویرایشگر المنتور پیاده سازی خواهد شد .
اطلاعات بیشتر
تعیین اهداف

تعیین اهداف

قبل از تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ، باید برای تعیین دقیق اهداف و خواسته ها زمان بگذارید. این روش یکی از ضروریات برای هدایت شما به سمت هدف و کسب موفقیت، خصوصا در دستیابی به اهداف سالانه کسب و کارند. این اهداف دارای ویژگی های زیر است. به عبارت دیگر، اهدافی را که دارای چنین مشخصاتی باشند اهداف S.M.A.R.T. می نامند.
اطلاعات بیشتر
طراحی استراتژی

طراحی استراتژی

استراتژی بازاریابی دیجیتالی، به مجموعه ای از فعالیتها در فضای دیجیتال و آنلاین اطلاق می شود که به کسب و کار ما برای رسیدن به اهداف خود با استفاده از کانالهای بازاریابی آنلاین کمک می کند. کانال های بازاریابی آنلاین عبارتند از رسانه های پولی(Paid Media)، رایگان(Earned) و مالکیتی(Owned) که از کمپین های ما در کسب و کارمون حمایت می کنند تا به اهداف خود دست پیدا کنیم.
اطلاعات بیشتر
تحلیل بازخوردها

تحلیل بازخوردها

پس از طراحی و اجراء استراتژی بازاریابی ، برای درک بهتر از مسیری که پیموده اید می بایست با ابزاری هوشمند به دریافت بازخوردها و تحلیل آنها بر اساس اهدافتان بپردازید ، این ابزارها را در اختیارتان قرار خواهم داد تا درک درستی از بازاریابی محصول خود و آنچه باید برای بهبود کسب و کارتان انجام دهید ، پیدا نموده و به اهدافتان نزدیک تر شوید .
اطلاعات بیشتر
بهینه سازی کدها

بهینه سازی کدها

موتورهای جستجو برای بهینه بودن کدنویسی وبسایت ارزش بالایی قائلند و پاداش آنها برای وبسایت های بهینه شده دیده شدن در صفحات اول نتایج جستجویشان خواهد بود. من همیشه اصرار دارم تا با استفاده از الگوها و ابزارهای کارآمد ، وبسایت هایی با بیشترین درصد بهینه سازی طراحی کنم تا از شروع فعالیت وبسایت ، توسط موتورهای جستجو بالاترین امتیازها را بدست بیاورید .
اطلاعات بیشتر
بهینه سازی سرعت و CDN

بهینه سازی سرعت و CDN

همیشه راه هایی برای افزایش سرعت بارگزاری صفحات وب وجود دارد ، از کشینگ تا بهینه سازی و فشرده سازی فایل های css , js , html و ... که تا حد زیادی در بهبود رتبه سئو و همینطور افزایش رضایت کاربران تاثیر گذارند. همینطور استفاده از سرویس های CDN یا به عبارتی Content Delivery Network باعث افزایش سرعت و البته بهبود رتبه سئو وبسایت ها می گردند .
اطلاعات بیشتر
کنترل نتایج تا رتبه اول

کنترل نتایج تا رتبه اول

با بررسی گزارشات موتورهای جستجو و رصد مداوم آنها به درک بهتری از رفتار کاربرانتان خواهید رسید ، می توانید کلمات کلیدی بهتری برای صفحات سایت انتخاب کنید تا گزارشات بهتری از سایت شما ثبت گردد. تا زمان رسیدن به رتبه ی اول در نتایج جستجو ضروریست که با بهبود و رفع خطاهای ثبت شده سایت خود را به موتورهای جستجو اثبات کنید.
اطلاعات بیشتر
اسکچینگ

اسکچینگ

اولین مرحله برای پیاده سازی یک ایده کشیدن پیش طرح یا Sketch است. همینطور مهمترین گام در گرافیک دیزاین بشمار می رود . من این کار را ضروری می بینم و برای خلق هر اثری ابتدا به سراغ دفتر اسکچم می روم ، تا طرح نهایی چیزی میان ذهنیت مشتری و استاندارد هایی باشد که یک طرح را چشم نواز ، بدیع و قابل استفاده کند.
اطلاعات بیشتر
ایجاد تناسب و رنگ آمیزی

ایجاد تناسب و رنگ آمیزی

پس از توافق بر سر طرح اولیه ، نمونه ی انتخاب شده اسکن و توسط نرم افزار مناسب ( Illustrator , Photoshop , ... ) اصلاح و تناسبات ضروری بر روی آن اعمال خواهد شد. بعد از آن به سراغ رنگ آمیزی و دیگر جزئیات خواهیم رفت و در تمام این مراحل گزارشات لازم به مشتریان ارائه می شود تا اطمینان حاصل شود که خروجی طرح هیچ منافاتی با نظرات مشتری نداشته باشد.
اطلاعات بیشتر
بهینه‌سازی رنگها و چاپ

بهینه‌سازی رنگها و چاپ

شاید تجربه ی این موضوع برایتان پیش آمده باشد که طرحی را چاپ کرده و رنگ ها هیچ شباهتی به چیزی که در مانیتور میدیده اید نداشته است. البته که این موضوع یک امر اجتناب ناپذیر است اما تا حد زیادی قابل پیشگیریست ، تنها کافیست مقدمات آن را بدانید تا از رخ دادن چنین اتفاقاتی جلوگیری کنید ، دانش کافی در امر چاپ و آگاهی از محدودیت ها بسیار تاثیر گذارند.
اطلاعات بیشتر

درباره هزینه‌ها سوال دارید ؟